JE LIBO: ´AMAROUNY´ ??.. ´HNĚDAVÉ_AMAROUNÍ´ ??

´JP´ POEZIE_PLUS_3´ » JE LIBO: ´AMAROUNY´ ??.. ´HNĚDAVÉ_AMAROUNÍ´ ??

8.8.2022, JP

..

SERVÍROVÁNÍ BEZ VAŘENÍ..

´HNĚDAVÉ..HNĚDÉ

´AMAROUNÍ´..

SPECIALITKA TOŤ i RECEPTURY:

JEDNÉ ČÍNY ..

JEDNOHO RUSKA, ..

OHLAŠOVÁNÍ VEŘEJNÝCH AKCÍ CZECH_RÁDIEM (BEZ UVEDENÍ MÍSTA PŘESNĚ, ČASU..) ..

 

AFGHÁNSKÉHO ISLÁMU VŮČI I ŽENÁM..,

 

POLITICKÝCH SVIŇ VATIKÁNSKÝM VŮČI ŽENÁM NA ZEMI PLANETĚ SEGREGAČNĚ ..

 

TRAFIKO_KARIÉRISTICKO CZECH(Only?)NDRANGHETNĚ PR MARKETING HESEL POLITIKŮ, POLITIČEK, JAKO NAPŘÍKLAD VĚRY_JOUROVÉ ( STÁLE OPAKUJÍCÍ HESLO : ´PRÁVNÍ_STÁT´, ´VLÁDA_PRÁVA´..NA ČEMŽ ´SE_UDĚLALA´ KMOTŘENSKY ZA MLČENÍ, ZA KRYTÍ JICH.. SVIŇ TĚCH..) A KDE NIC, TU NIC.. JEN TY PR_HESLO_KECY, a tak podobně, v tuzemsku, i v zahraničí

SPOLU S: PATRIKEM_NACHEREM..LOAJALISTOU JEJICH, KTEREJ SE NA TOM POSLANECKY UDĚLAL,

SPOLU I S ANDREJEM_BABIŠEM A SPOL..KTERÝ SE NA UVEDENÉ TÉMA VYSRAL Z VYSOKA, NECHAL JEJ VYHNÍVAT CELOU DOBU SVÉ PŮSOBNOSTI V POLITICE, A NECHÁVÁ TO VYHNÍVAT DÁL I V SOUČASNOSTI..S VÝSMĚCHEM KSICHTU KAŽDODENNĚ DO OBLIČEJE VŠEM..,

SPOLU S i PAVLEM_BLAŽKEM..MINISTREM_SPRAVEDLNOSTI, KTERÉHO KRYJÍ A JEHO MANŽELKU EXEKUTORKU..,

SPOLU S: PAVLEM_NĚMCEM, BÝVALÝM MINISTREM SPRAVEDLNOSTI..POSLÉZE EXEKUTOREM..,

 

SPOLU S: MARKEM_BENDOU POSLANCEM..BÍLÝM/RESPEKTIVE ČERNÝM KONĚM KLANU JEJICH VE ZLOČINNÉM SPOLČENÍ JMÉNEM TAK ZVANĚ: ,,EXEKUTORSKÁ_KOMORA_ČR"..

 

.SPOLU S: PETREM_FIALOU, KRYJÍCÍ CZECH_NDRANGHET MAFIA ZLOČINNÝ KLAN TEN, KTERÝ JIŽ DORUJNOVAL V DŮSLEDCÍCH SVÝCH DO ČERVENÝCH ČÍSEL DEMOGRAFII LIDU, POPULACE ..ČR .. NÁRODA ČESKÉHO..( VIZ:´FATAMORGANA.LIVE´.

TITO SI PŘIPRAVILI PŘED CCA V ROCE 2013 ZLATOKOPECKÝ BYZNYS S NEŠTĚSTÍM, KTERÉ NADEFINOVALI LIDU ZADLUŽENÉMU, V PODOBĚ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY K NEPŘEŽITÍ.., K NEBYDLENÍ, K NEPŘEŽITÍ DŮSTOJNÉMU TAK..

..SPOLU S OSOBAMI, SUBJEKTY, V SOUVISEJÍCÍCH www LINCÍCH/ODKAZECH V MÉM PÍSMU UVEDENÉM, KTEŘÍ JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SE SPOLUPODÍLELI, SPOLUPODÍLEJÍ, NA TOMTO KARTEL MAFIJNĚ ZLOČINNÉM PŮSOBENÍ VŮČI LIDU ČR..TEDY I VČETNĚ MÉDIÍ, KTERÁ JSOU O TÉMATU ODE MNE PODROBNĚ INFORMOVÁNA, AVŠAK K TOMU MLČÍ, ČÍMŽ PODPORUJÍ FAŠISMUS VŮČI LIDU TEN.. VČETNĚ CELÉ PARLAMENTNĚ VLÁDNÍ POLITICKÉ SCÉNY, JELIKOŽ VŠICHNI JSOU ODE MNE JIŽ VCELKU DETAILNĚ O PROBLÉMU, O TÉMATU, INFORMOVÁNI, ALE PĚSTUJÍ SI JEJ, ZÁMĚRNĚ, CÍLENĚ, TAK I POŠKOZUJÍ ČESKÝ LID, VČETNĚ DEMOGRAFICKÉHO VÝVOJE, VČETNĚ POŠKOZOVÁNÍ TAK I EKONOMIKY, MOŽNÉ PROSPERITY LIDU, ČESKÉ REPUBLIKY.

"KOUKEJ(TE) NA NĚ:

 >>NOVÉ_EXEKUCE..MEZIROČNĚ, KAŽDOROČNĚ, O CCA 400TISÍC VÍCE JICH..<<

>>https://statistiky.ekcr.info/statistiky<<

>>..POČET EXEKUCÍ V ČR 2022..<<

>>CCA 20 EXEKUTORŮ V ČR OVLÁDÁ 55% VŠECH EXEKUCÍ Z 4,5MILIONU JICH.. ( TO ČÍSLO VYPADÁ TAKTO: 4 500 000 EXEKUCÍ )<<

 

https://denikn.cz/67715/asistenta-poslance-bendy-z-ods-plati-exekutorska-komora-posila-mu-desitky-tisic-za-vcasne-varovani-pred-zakony/

 

KOUKNI(KOUKNĚTE) NA NĚ:

NA: NA KECY, POLITIKU TU, KAMUFLÁŽNÍ JEJICH, NA POLITIKU TU, CA 30TI LETOU: ,,KAMUFLÁŽE"

 

https://HESLA, HESLA, HESLÍČKA, BY NAPAKOVALA SE JICH KASIČKA.. Z POPLATKŮ, PŘI UVEDENÝCH 55% OBHOSPODAŘOVANÝCH EXEKUCÍ, COŽ JE ZA ČTVRT ROKU ODDLUŽENÍ PRO JEDNOHO Z PROMINENTNÍCH UVEDENÝCH 20TI EXEKUTORŮ V PŘEPOČTU CCA 180TISÍC KORUN, PO ZVÝŠENÍ POPLATKU Z 900,-KČ NA 1800,-Kč(CZK) TO JE PŘEDPOKLÁDANĚ MATEMATICKY DVOJNÁSOBEK, TEDY CCA 360TISÍC  KORUN(CZK) , A NEMUSELI EXEKUTOŘI TI, HNOUT TAKŘKA BRVOU. TO JE ŠOLÍCH, CO ?? ..TEDY.. PŘEDPOKLÁDANĚ, MATEMATICKY. REÁLNĚ VĚTŠINA ZADLUŽENÝCH NEMÍVÁ ANI NA ÚHRADU JISTINY, TAKŽE SE O SPLACENÍ DLUHU TZV. ČESKÝM MILOSTIVÝM LÉTEM napříkklad, ANI NEBUDOU NAMÁHAT ZABÝVAT.. NAVÍC COBY i MNOHDY BEZDOMOVCI TI.. VLÁDOU, POLITIKY, UVEDENOU LEGISLATIVOU DO BEZDOMOVECTVÍ UVRŽENÍ.

A TITO CZECH_NDRANGHET_STYLE MAFIJNÍ SRÁČI MAJÍ JEŠTĚ TU DRZOST, NĚKTEŘÍ Z NICH, KECAT DO TOHO, KDO MÁ BÝT VE FUNKCI STÁTNÍCH ZÁSTUPCŮ A KDO NE, A JAK DLOUHO.

 

LAHŮDKA POČTENÍ, CO ?? ..K POHLEDÁNÍ..??

 

NIKDO NEVISÍ.., NIKDO NESEDÍ..,

..NIKDO NEVIDÍ.., NIKDO NESLYŠÍ.. ??!!

~~

>>´SLEPÁ BÁBA´<<

 

..KVALITA TOŤ: ČESKÁ..

( Only??!! )

~~

OBVIŇUJI ZMÍNĚNÉ UVEDENÝM ČLÁNKEM OSOBY, SUBJEKTY, KTERÉ SE NA TOMTO VŠEM PODÍLELI HISTORICKY, I V SOUČASNOSTI STÁLE SPOLUPODÍLEJÍ JAKKOLI, MILOŠE_ZEMANA V OFFICO ÚŘADU PREZIDENTA ČR NEVYJÍMAJE, SENÁTORY, SENÁTORKY, POSLANCE, POSLANKYNĚ ČR Z TOHO NEVYJÍMAJE..,

TÍMTO,

VEŘEJNĚ,

Z VELEZRADY, Z FAŠISMU VŮČI LIDU ČR, V DŮSLEDCÍCH I Z AUTOGENOCIDY CO DO NEGATIVNÍCH DOPADŮ NA PORODNOST DLOUHODOBĚ, TEDY I ZNAČNĚ SNÍŽENÉ PORODNOSTI, Z POŠKOZOVÁNÍ ZÁJMU LIDU i STÁTU/REPUBLIKY, VIZ www LINK UVEDENÝ VÝŠE ´FATAMORGÁNA.LIVE´.

~~

~ ´JP´eBook.org´ ~

~ ´JP´DENNÍK.LIVE´ ~

~~~


Webové stránky zdarma