ČERVENÁ KARTA

´JP´ POEZIE_PLUS_3´ » ČERVENÁ KARTA

3.8.2022, JP

..

LIDÉ VLÁDNÍ, PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ ČR V ČELE S : PETREM_FIALOU, MARIÁNEM_JUREČKOU, MILOŠEM_VYSTRČILEM, MARKÉTOU_PEKAROVOU_ADAMOVOU, VČETNĚ PŘEDSEDŮ A MÍSTOPŘEDSEDŮ POLITICKÝCH STRAN VLÁDNĚ PARLAMENTNÍCH I OPOZIČNÍCH.. DONEDÁVNA I S MILOŠEM_ZEMANEM

NÁS VŠECHNY VODÍ SOUČTEM UŽ CCA 30_LET BESTIÁŘNĚ , AUTOGENOCIDNĚ ,

FAŠISTICKY, ZA_NOS. STÁLE MAJ PLNOU HUBU KECŮ O TOM, ČI ONOM, AVŠAK

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, ČÍM JIŽ DORUJNOVALI ČESKÝ LID, ČESKOU REPUBLIKU, NEŘEŠÍ. TOMU SE VYHÝBAJÍ, VČETNĚ SAMOZŘEJMĚ i PAVLA_BLAŽKA NYNÍ MINISTRA SPRAVEDLNOSTI, KTERÝ MÁ TO CELÉ NA SVĚDOMÍ SPOLU S DALŠÍMI KUMPÁNY JAKO PAVEL_NĚMEC BÝVALÝ POSLANEC NÁSLEDNĚ EXEKUTOR, PATRIK_NACHER..A SPOL.

( JDE O NASTAVENÍ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY EXEKUTOREM A INSOLVENČNÍMI SPRÁVCEM NA ÚROVEŇ K PŘEŽITÍ, TEDY NA ÚROVEŇ DNES ALESPOŇ 22TISÍC KORUN S KAŽDOROČNÍ VALORIZACÍ O INFLACI A O i REÁLNÉ NÁKLADY NA BYDLENÍ DLUŽNÍKŮ..DLUŽNIC. POLITICI NASTAVILI V ČR ZADLUŽOVACÍ POLITIKU POKUD MOŽNO LIDÍ V CÓ NEJMLADŠÍM VĚKU S NÁSLEDNOU JICH LIKVIDACÍ BESTIÁŘNĚ, AUTOGENOCIDNĚ, V DŮSLEDCÍCH LEGISLATIVY TÉ, ..TEDY JDE O OPRAVU TÉ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY ZPŮSOBEM A NA VÝŠI, KTERÝ POPISUJI.. POKUD SE KDY DOSTANOU DO PROBLÉMŮ SE SPLÁCENÍM.) A TITO MAJ NEUSTÁLE PLNO KECŮ, ..JEN TO JEDNO, TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, CO UŽ DORUJNOVALO ČESKOU DEMOGRAFII..TEDY OPRAVU TÉ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY ZPŮSOBEM A NA VÝŠI, KTERÝ POPISUJI.. TOMU SE ZCELA VĚDOMĚ, SADISTICKO_FAŠISTICKY VYHÝBAJÍ.

ZRUJNOVALI TAK JIŽ, I DEMOGRAFICKY, ČESKÝ_LID, ČESKOU_REPUBLIKU, MENTAL_PUTINSKY ( ČESKÁ MÉDIA.. LIDÉ V NICH JIM PŘI TOM TIŠE SEKUNDUJÍC).

VYZÝVÁM ČESKÝ LID.. ČESKÝ NÁROD:

!!! VYSTAVTE..!!! VYSTAVME JIM !!! UŽ_KONEČNĚ

>> !!! ČERVENOU_KARTU !!! <<

( TĚCH ŽLUTÝCH ODE MNE UŽ TITO DOSTALI POVÍCERO ZA NÁS ZA VŠECHNY )

~~

TO MÁTE STEJNÝ, JAKO PARTNERSKÝ VZTAH MUŽE A ŽENY, JAKO MANŽELSTVÍ BEZ V NĚM SEXUÁLNÍHO SPOJENÍ PARTNERŮ. BYLI BYSTE V TAKOVÉM VZTAHU ŠŤASTNÍ? ŽIVÍ? ZDRÁVI? MĚLI BYSTE DĚTI?

NEBO JAKO například DOKTOR KDYŽ BY VÁS LÉČIL NA VŠECHNO MOŽNÉ, KECAL VÁM I O MASÁŽÍCH, ALE VAŠÍ NEMOC.. PŘÍČINU JEJÍ, BY NELÉČIL, NECHÁVAL BY VÁS ZCELA VĚDOMĚ TAK, SADISTICKO_FAŠISTICKY ZEMŘÍT. CHODILI BYSTE K TAKOVÉMU DOKTOROVI ??..

*~~*

~ FATAMORGÁNA.LIVE ( JP ) ~

~~~


Webové stránky zdarma